Xheli Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 90%

  Xheli Rigjenerues dhe Hidratues Aloe Vera 90%

  Lek 700.00
   PERSHKRIMI

   Me përmbajtjen 90% të ekstraktit të aloe verës në xhelin riparues dhe hidratues të Serisë Thalia Natural Beauty Aloe Vera, lëkura juaj është shumë më e rehatshme dhe e freskuar pas çdo aplikimi!

   Informacione mbi produktin:

   Pas depilimit, lëkura juaj irritohet, pas banjës së diellit tensionohet dhe ka nevojë për hidratim pas dushit, saunës dhe sporteve. Ky xhel ushqen, hidraton lëkurën tuaj dhe ndihmon për të mbështetur rinovimin natyral të lëkurës tuaj me ekstraktin e saj 90% të aloe vera. Ai siguron kujdes intensiv për lëkurën tuaj të thatë, të irrituar dhe të dëmtuar nga dielli duke ruajtur strukturën natyrore dhe butësinë e lëkurës tuaj. Ai relakson dhe freskon lëkurën tuaj, veçanërisht pas depilimit, dushit, sporteve, saunës, banjës së diellit dhe solarit. Produkti paraqitet në një shishe të veçantë me një pompë. Aloe vera, përbërësi aktiv i xhelit riparues dhe hidratues të Thalia Natural Beauty, është një bimë afrikane dhe ka 400 lloje të ndryshme. Aloe vera, e përcaktuar nga egjiptianët si "bima e pavdekësisë", përmban 20 minerale, 18 aminoacide dhe 12 vitamina në lëngun si xhel që del kur gjethet prishen.

    Përdorimi:

   Ju mund të përdorni xhelin pas aplikimeve dhe aktiviteteve të tilla si dylli, depilimi, dushi, sportet, sauna, banja në diell, solariumi ose kur dëshironi të relaksoni lëkurën tuaj. Hidhni produktin në pëllëmbën tuaj dhe aplikojeni atë në lëkurën tuaj me prekje të lehta. Ju nuk keni nevojë të shpëlajeni më pas.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim