Xhel Pastrues për duart me Trumzë dhe Neem

  Xhel Pastrues për duart me Trumzë dhe Neem

  Lek 900.00
   PERSHKRIMI

   Xhel pastrues i duarve, me bazë alkooli i pasuruar me ekstrakte, me veti të forta pastruese të neem, trumzë, aloe, eukalipti dhe rozmarine. Ai vepron në disa sekonda, pa nevojë për shpëlarje, duke e lënë lëkurën të pastruar, të butë dhe aromatik. Aromë pa alergjen.

    SI PËRDORET:

   Vendosni disa pika në duar dhe masazhojeni derisa të thithet plotësisht.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim