Xhel Eyeliner

  Xhel Eyeliner

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Eyeliner  që qëndron gjatë dhe i papërshkueshëm nga uji  në ngjyrë  të  zezë intensive.

   I qëndrueshëm ndaj ujit për një mbulim perfekt gjatë gjithë ditës.

   Formula jonë  e  xhelit eyeliner  me qëndrim të gjatë krijon linja të qeta që janë të përcaktuara dhe të sakta.  

    

   Udhëzimet: Përdorni furçën e aplikuesit për të aplikuar drejtpërdrejt në vijën që dëshironi.   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim