Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Xhel dushi (mbron nxirjen)
Xhel dushi (mbron nxirjen)

Xhel dushi (mbron nxirjen)

Lek 2,000.00
  PERSHKRIMI

  Ky xhel dushi i formuluar ka veprim pastrimi ndërsa mbron nxirjen. Me përmbajtje të vajit të karrotës , Aloe Vera  dhe Vitaminës E, redukton mundësinë e formimit  të radikalëve të lirë pas ekspozimit në rrezet UV.

  -Karrota dhe vaji i Walnut Hull mundësojnë  një nxirje afatgjatë
  -Mjalti ka një veprim thellësisht hidratues
  -Aloe Vera siguron veprim qetësues dhe efekt freskues

  Formati 500 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim