Vetulla gajtan

  Vetulla gajtan

  Lek 890.00 Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI

   Ky laps është kundër ujit dhe jetëgjatë.Krijon pamje natyrale, i lehtë dhe i përshtatshëm për tu përdorur. 

   Eyeliner,produkti që nuk mungon kurrë në çantën e kozmetikës së çdo vajze.Vendos një kthesë të guximshme me këtë eyeliner klasik të zi që është një zgjedhje elegante. Ky eyeliner  mundëson aplikimin e një vije precize dhe të thjeshtë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim