Vaji Esencial i Cajeput

  Vaji Esencial i Cajeput

  Lek 3,400.00
   PERSHKRIMI

   Vaji esencial i cajeput nxirret nga pema e çajit leucadendron (një bimë e njohur gjithashtu si pema e çajit të bardhë). Ky vaj ka një aromë shumë të ngjashme me atë të eukaliptit dhe është i njohur për vetitë e tij qetësuese.Mund të përdoret për avull ose masazhe.Eshtë i njohur për vetitë e tij relaksuese.Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj hollues, ose duke përzier disa pika me produkte të tjera.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim