Vaj Mente

  Vaj Mente

  Lek 3,400.00
   PERSHKRIMI

   Vaji esencial i mentes është kryesisht i njohur dhe i vlerësuar për vetitë e tij mukolitike dhe balsamike.

   Ky vaj esencial është një aleat i higjienës orale, në fakt mund të përdoret për të bërë gargarë: dy pika të përziera në një gotë ujë janë të mjaftueshme. Nëse përdoret brenda një dhome, ai ofron një ndjenjë relaksimi. I shkëlqyeshëm për të dhënë aromë, ky vaj esencial jep një ndjesi të këndshme të freskisë. Thjesht shtoni disa pika vaj esencial mente në një krem ​​ose vaj bartës dhe pastaj masazhoni krahët, këmbët dhe kaviljet me. Këshillohet të aplikohet i holluar duke përdorur një vaj transportues, ose duke përzier disa pika me produkte të tjera.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim