Vaj i Eukaliptit

  Vaj i Eukaliptit

  Lek 1,400.00
   PERSHKRIMI
   Vaji esencial i eukaliptit është i njohur kryesisht për vetitë e tij kuruese si për pastrimin e sinuseve dhe traktit respirator,duke eliminuar bakteret. Ndihmon në pastrimin e rrugëve të frymëmarrjes dhe eliminon bllokimet e hundës, që shkaktojnë tensionin e sinusit dhe migrenës. 

   Me vlerat të larta natyrale antibakteriale dhe veti anti-inflamatore

   -lehtëson irritimet e lëkurës

   -lehtëson kollën

   -përmirëson alergjitë sezonale

   -lufton infeksionet

   -redukton dhimbjen dhe inflamacionin

   -lehtëson dhimbjen e kokës

   -përdoret si mjekues i plagëve

   -nxit qartësinë mendore


    (Nga të gjithë vajrat esencialë, vaji i eukaliptit besohet se është një nga më efektivët kundrejt problemeve respiratore, duke përfshirë sëmundjen pulmonare obstruktive kronike , asmën, sinuset, ftohjen, kollën dhe gripin.)

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim