Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA
Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA

Vaj Esencial i Pemës Së Çajit nga ETEREA

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI

  Nxjerrë nga distilimi i gjetheve të pemës Melaleuca Alternifolia

  •  Përfaqëson një nga antitrupat më të fuqishëm
  •  Veprim efektiv të dermo-pastrimit dhe qetësues në trajtimin e problemeve të  lëkurës 
  • Përdoret kundër kërpudhave të lëkurës dhe infeksioneve kërpudhore të thonjve
  • Përdorimi i tij në trajtimin e infeksioneve gjenitale dhe të lëkurës të llojeve të ndryshme ka rezultuar veçanërisht i efektshëm

  Formati: 10ml

  Përdorimi:

  • Skuqje dhe siklet në fyt: holloni 2-3 pika në një gotë ujë dhe pije disa herë në ditë 
  • Derdhni disa pika në garzë të lagur më parë në vaj organik jojoba dhe pastroni zonën në mëngjes dhe në mbrëmje, derisa problemi të zhduket
  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim