Vaj dielli Bronzea

  Vaj dielli Bronzea

  Lek 2,100.00
   PERSHKRIMI

    Ky vaj dielli absorbohet shpejt dhe është i përshtatshëm për të ushqyer lëkurën e trupit  dhe flokët e dëmtuar nga dielli. Formuluar me vaj lajthie, jojoba dhe bajame, si dhe vaj novator me qumështin e  gjembave, siguron mbrojtjen dhe ushqimin e duhur.

   Formati 200ml.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim