Set Deti + Krem Dielli SPF50 DHURATË

  Set Deti + Krem Dielli SPF50 DHURATË

  Lek 7,790.00 Lek 10,000.00
   PERSHKRIMI
   Vaj Celuliti Eterea
   • I përshtatshëm për kurimin dhe trajtimin e celulitit
   • Komponentët e tij natyralë minimizojnë problemet e lëkurës 
   • Stimulon qarkullimin e gjakut dhe sistemin limfatik
   • Për lëkurë më të butë dhe elastike.

   Vaj Solar Eterea

   Një eliksir special që ju siguron:
   • Nxirje të njëtrajtshme për ngjyrë perfekte bronzi
   • Mbrojtje nga rrezet e dëmshme të diellit.
   • Lëkurë të artë, elastike, të ushqyer dhe të parfumosur.
   • Përzierja e vajrave esencialë të çmuar  mbron nga oksidimi dhe rrezet UV.
   • Stimulon prodhimin e kolagjenit duke ushtruar një veprim intensiv anti-rrudhë.

    Krem Dielli SPF50 Thalia

   Produkti vepron gjithashtu si një mburojë e vërtetë për lëkurën me ndjeshmëri të veçantë ndaj diellit. Ky krem ​​kundër diellit, i cili është gjithashtu rezistent ndaj ujit, siguron një nivel të lartë të mbrojtjes me formulimin e tij të përbërë nga vajra natyralë ushqyes dhe qetëson lëkurën tuaj. 

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim