Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Vaj Biologjik "Jojoba" ETEREA
Vaj Biologjik

Vaj Biologjik "Jojoba" ETEREA

Lek 2,600.00
  PERSHKRIMI  • Rigjeneron dhe zbut lëkurën e irrituar
  • Vepron fuqishëm kundra  rrudhave
  • Përdoret për  mbrojtje ndaj rrezeve të dëmshme të diellit
  • Ndihmon gjithashtu në gjallërimin dhe ristrukturimin e flokëve
  • Eshtë e pasur me Vitaminë E e cila rrit efektin e tij anti-oksidues


  Formati: 50ml

  Mënyra e përdorimit:

  Flokët:Përdoreni para larjes, duke i lagur ato plotësisht  ; përhapeni me majë të gishtave në gjithë flokët; masazhoni butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një cipë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta; më pas lani flokët si zakonisht..

  Zbokth: Përdoreni para larjes,shtoni disa pika të vajit esencial  në Vajin e Kokosit dhe  fërkoni butësisht lëkurën e kokës; lëreni për 15/30 minuta dhe lani flokët si zakonisht.

  Lëkurë: aplikoni në lëkurë të lagur ose të thatë, duke masazhuar butësisht derisa të përthithet plotësisht.


  Në temperaturat e ambientit nën rreth 26 ° C, vaji tenton të ngurtësohet ndaj kombinohet me një burim nxehtësie dhe shkundet para përdorimit.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim