Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Vaj Biologjik "Glacial " ETEREA
Vaj Biologjik

Vaj Biologjik "Glacial " ETEREA

Lek 3,100.00
  PERSHKRIMI
  • Një produkt i mrekullueshëm me përbërës natyralë me cilësi të lartë
  • Trajton dhimbjet muskulare dhe qetëson  lëkurën e acaruar
  • Tonifikon trupin dhe mendjen
  • Në cdo aplikim do të ndjeni freski  dhe një aromë të këndshme
  • Rigjenerues i domosdoshëm për  energji dhe gjallëri.

   

  Formati: 100ml

  Mënyra e përdorimit:

  Aplikoni vajin në zonat që dëshironi të  trajtoni dhe masazhojeni derisa të përthithet plotësisht.Rekomandohet për sportistët profesionistë, fizioterapistët dhe masazhet.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim