Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Vaj Argani Biologjik ETEREA
Vaj Argani Biologjik ETEREA

Vaj Argani Biologjik ETEREA

Lek 2,800.00
  PERSHKRIMI
  • I njohur  si "ari i shkretëtirës"
  • Vaji Organik i Arganit  ngadalëson formimin e rrudhave 
  • Siguron elasticitetin e lëkurës
  • Gjallëron fibrat e flokëve të brishtë
  • Lufton formimin e zbokthit
  • Eshtë i pasur me  Vitaminë E

  Formati: 30ml

  Mënyra e përdorimit:

  Fytyra: aplikoni dozën e duhur, më pas bëni masazh mirë derisa të përthithet plotësisht; Insistoni veçanërisht në zonën përreth syve .
  Trupi: masazhoni në lëkurë të thatë ose me lagështi disa herë në javë derisa të përthithet plotësisht.
  Flokët: para  përdorimit të shampos: hidhni sasinë e duhur në një tas, në varësi të gjatësisë së flokëve; shpërndajeni duke lyer me kujdes flokët dhe duke i lagur plotësisht; përhapeni me majë të gishtave ose me ndihmën e krëhërit; masazhojeni  butësisht edhe në lëkurën e kokës; mbuloni flokët me një pëlhurë transparente dhe lëreni vajin të veprojë për rreth 30/60 minuta;dhe më pas  lani flokët si zakonisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim