Larës Për Fytyrë Me Marshmallow

  Larës Për Fytyrë Me Marshmallow

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI
   Marshmallow Micellar Water, një nga produktet e krijuar për të rinjtë nga Thalia Natural Beauty, sjell gjithmonë më të mirën për shqetësimet që moshat e reja hasin me lëkurën e tyre. Ashtu siç e dimë, gjatë pubertetit, nivelet e hormoneve rriten, duke stimuluar gjëndrat e yndyrës në mbivendosje. Kjo bllokon poret, nxit inflamacionin dhe çon në plasaritje të fytyrës.Marshmallow Micellar Water, ju siguron një pastrim në mënyrë efektive dhe të butë të papastërtive në lëkurë falë agjentëve të tij të pastrimit. Mbajeni lëkurën tuaj të butë dhe të hidratuar. Ndihmon për të hequr yndyrën, tensionin dhe thatësinë. Zvogëlon poret, eliminon pikat e zeza dhe aknet.

   Larësi Marshmallow Micellar është i përshtatshëm për përdorim të përditshëm në të gjitha llojet e lëkurës.

   Përdorimi i produktit:

   Hidhni larës mbi një pecetë pambuku dhe me lëvizje rrethore pastroni lëkurën dhe qafën tuaj. Falë këtij produkti ju i mundësoni fytyrës tuaj pastrim të thellë nga të gjitha llojet e mbetjeve të përbërësve që vendosim dhe papastërtive që akumulohen në lëkurë gjatë akiviteteve të përditshme.

    

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim