Seti Perla +Tonik DHURATË

  Seti Perla +Tonik DHURATË

  Lek 3,490.00 Lek 4,300.00
   PERSHKRIMI

   Tonik fytyre me Perla

   Ky tonik për fytyrën është prodhuar për të ndihmuar në ruajtjen e ekuilibrit natyror të lëkurës tuaj dhe në rritjen e shkëlqimit të saj. Ndihmon lëkurën tuaj të thithë dhe mbajë lagështirën me formulën e saj të veçantë anti-plakje. Me përdorim të rregullt, lëkura juaj do të ketë një pamje të qartë dhe të freskët. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës.

    Krem fytyre me Perla

   Pluhuri i perlave, i marrë nga bluarja e perlave, përshpejton metabolizmin e lëkurës dhe rinovon qelizat falë molekulave bioaktive me bazë minerale miqësore me lëkurën. Në përdorim të rregullt, ajo i jep shkëlqim dhe freski lëkurës. 

   Pastrues fytyre me Perla DHURATË

   Ky pastrues kremoz i butë heq butësisht përbërësit e vendosur në lëkurë, yndyrat sipërfaqësorë dhe papastërtitë pa ndryshuar ekuilibrin natyror të hidratimit të lëkurës. Ajo freskon dhe zbut lëkurën me formulën e saj pa sapun dhe ekstrakte bimore. Në dispozicion për të gjitha llojet e lëkurës. Perla, është përbërësi kryesor i kësaj serie me formën e saj pluhur dhe përbërësit e veçantë anti-plakje.

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim