Sapun me Ekstrakt Verbena

  Sapun me Ekstrakt Verbena

  Lek 350.00
   PERSHKRIMI

   Informacione mbi produktin:

   Sapuni me ekstrakt Verbena ofron një kombinim ideal me ekstraktin e tij dhe myshkut, veçanërisht për lëkurën me yndyrë. Pastron yndyrën e tepërt në lëkurë dhe ndihmon në parandalimin e formimit të njollave të zeza. Përveç sigurimit të hidratimit dhe mbrojtjes për një kohë të gjatë, ajo rigjallëron lëkurën me aromën e freskët të Verbenës.

    Përdorimi i produktit:

   Pasi të keni larë fytyrën tuaj me shumë shkumë, lini atë në formën e një maske për 2-3 minuta, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nëse dëshironi ta përdorni gjatë larjes, shkumojeni me ujë dhe aplikojeni në të gjithë trupin tuaj, prisni për pak kohë, pastaj shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim