Thalia Tonik forcues dhe pastrues i poreve 200 ml AHA + BHA + acid glikolik 5% - 200 ml

  Thalia Tonik forcues dhe pastrues i poreve 200 ml AHA + BHA + acid glikolik 5% - 200 ml

  Lek 700.00
   PERSHKRIMI

   Tonik Thalia aha+ bha + acid glikolik 5% ndihmon në pastrimin e butë të lëkurës nga qelizat e vdekura të lëkurës, yndyrën, papastërtitë dhe mbetjet e grimit, zvogëlon pamjen e poreve dhe balancon sekretimin e sebumit.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim