Thalia Sapun për Bebe- Vajza

  Thalia Sapun për Bebe- Vajza

  Lek 150.00
   PERSHKRIMI
   Sapuni Thalia Baby, me formulën e tij me përbërës natyralë dhe kremra hidratues, pastron lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj pa e dëmtuar atë, parandalon tharjen e lëkurës dhe siguron që lëkura tashmë e butë të ruajë këtë veti. Me ekstraktet e tij intensive të kamomilit, është në përputhje me lëkurën e ndjeshme të foshnjës tuaj dhe mund të përdoret në mënyrë të sigurtë gjatë skuqjes së pelenave.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim