THalia Body Mist Sand Sparkle

  THalia Body Mist Sand Sparkle

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI
   Thalia Sun Shake Spray Trupi

   Informacioni i produktit:
   Mënyra më e gëzueshme për të nuhatur mirë dhe për t'u rinovuar! Përzierja perfekte e agrumeve të pjekura nga dielli, trëndafilit, jaseminit dhe orkideve ofrojnë një fllad veror në lëkurën tuaj për të gjitha stinët. Spray trupi Thalia sunshake ushqen ndjesinë e freskimit sa herë që dëshironi në mënyrën më të lehtë dhe më freskuese, ndërsa pompa spërkatëse e lehtë për t'u përdorur ofron një zonë të shkëlqyer efekti.

   Përdorimi:
   Duke përdorur kokën spërkatës, spërkatni produktin e mjaftueshëm në mënyrë të barabartë në lëkurën tuaj të pastër. Mund ta aplikoni sa herë që dëshironi gjatë ditës.

   Paralajmërime:
   Mbajeni larg fëmijëve. Shmangni kontaktin me sytë. për përdorim të jashtëm.

   Detaje teknike:
   Ofrohet për përdorim me një grykë me kënd të gjerë. Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES, parabenë, parafinë, vaj shtazore. Produkti nuk është testuar te kafshët
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim