Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Serum për konturet e syve
Serum për konturet e syve

Serum për konturet e syve

Lek 4,300.00
  PERSHKRIMI


  • Qetëson zonën rreth syve
  • Ul dukshëm prezencën e qeskave dhe rrathëve të zinj poshtë syve
  • Përbërësit organikë dhe ekstraktet biologjike të boronicës dhe çajit jeshil, përmirësojnë aktivitetin e rëndësishëm të qarkullimit të gjakut 
  • Për lëkurë  të relaksuar, tonifikuar dhe të  gjallëruar

   

  Aplikojeni çdo ditë duke e masazhuar me lëvizje rrethore 


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim