Supreme Gold Face

  Supreme Gold Face

  Lek 2,999.00 Lek 5,000.00
   PERSHKRIMI

   Serum kundër shenjave të akneve dhe anti-rrudhë

   • Trajtimi specifik i paçmueshëm me 10 vajëra organikë 
   • Antioksidues dhe veprim i fuqishëkundër akneve
   • Efekt rigjenerues
   • Hidraton dhe ushqen lëkurën në brendësi
   • Veprim i fuqishëm kundër rrudhave
   • Rrit prodhimin e kolagjenit falë Sepilift, molekulë e fuqishme kundër rrudhave

   Përdorimi:

   Masazhojeni në fytyrë, qafë dhe dekolte.E preferueshme të përdoret natën derisa të përthithet plotësisht.

   Për efekt intensiv kundër rrudhave e rekomandojmë të përdoret bashkë me serumin  suprem te acidit hialuronik.

   Për efekt intensiv kundër njollave e rekomandojmë të përdoret  bashkë me  serumin Anti Stane kundër njollave në lëkurë.

    

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim