Tonik-Supreme Gold Body

  Tonik-Supreme Gold Body

  Lek 3,000.00
   PERSHKRIMI
   • Ngadalëson proçesin e rrudhave
   • Lufton faktorët e plakjes së lëkurës, dehidrimit dhe strijave
   • I jep elasticitet, tonalitet e freski lëkurës
   • Përmirëson paraqitjen e shenjave, duke i dhënë butësi dhe mbrojtje
   • Kombinimi i vajërave biologjikë dhe antioksidantëve të fuqishëm

   Formati: 100ml

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim