Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Supreme - Ushqyes, mbrojtës, zbutës për flokët
Supreme - Ushqyes, mbrojtës, zbutës për flokët

Supreme - Ushqyes, mbrojtës, zbutës për flokët

Lek 3,700.00
  PERSHKRIMI

  Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm do t’ju tregojmë një sekret:

  Golden Hair(eliksiri eksluziv)

  • Formula  e krijuar nga veprimi sinergjik i 14 vajërave biologjikë
  • Trajtim efikas ushqyes, mbrojtës dhe zbutë
  • Veprim intensiv rikonstruktiv
  • Vepron në imperfeksionet e fibrave kapilare
  • I jep trashësi duke i forcuar dhe rigjallëruar flokët

  Përdorimi:

  Lagini flokët përpara se ti bëni me shampo, spërkatini me produktin dhe krihini lehtë. Lejeni për rreth 30-60 minutave dhe më pas lajeni me kujdes dhe shpëlajeni plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim