Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Supreme - Krem për konturet e syve
Supreme - Krem për konturet e syve

Supreme - Krem për konturet e syve

Lek 3,800.00
  PERSHKRIMI

  Garanton mbrojtje, hidratim dhe veprim të fortë kundër rrudhave vetëm me një aplikim

  • Lëkura do të duket më e rigjeneruar në një kohë të shkurtër
  • Garanton efekt tërheqës të menjëhershëm
  • Veprim të fuqishëm kundër rrudhave

  Përdorimi:

  Aplikojeni në zonën e rrathëve të zinj duke e masazhuar në lëvizje rrethore, derisa të përthithet plotësisht.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim