Krem Trupi Për Strijat me Xhenxhefil dhe Boswellia

  Krem Trupi Për Strijat me Xhenxhefil dhe Boswellia

  Lek 2,100.00
   PERSHKRIMI

   Krem trupi, ideal për parandalimin dhe luftimin e formimit të strijave. Jep elasticitet dhe ushqen thellësisht lëkurën falë xhenxhefilit,  Rrushit të biologjizuar, bajameve dhe ekstrakteve organike të Karrotës dhe Bambus. Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Vendosni sasinë e nevojshme në lëkurë çdo ditë dhe masazhojeni me kujdes derisa të përthithet plotësisht.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim