Spray fiksues për makeup

  Spray fiksues për makeup

  Lek 1,000.00
   PERSHKRIMI

   Spray Fiksues për makeup, me përfundim natyral.
   Fomula efikase mundëson jetëgjatësi të makeupit tuaj dhe nuk e lejon ate të përthahet, yndyroset apo te bjerë gjate ditës. 

   Rekomandohet për fytyrat të thata.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim