Spray fiksues për make-up

  Spray fiksues për make-up

  Lek 900.00
   PERSHKRIMI

   Më shumë sesa spray fiksues për makeup-in! Siguron që make-upi juaj të qëndrojë në  gjatë gjithë ditës pa u prishur. Rregullon makeup-in tuaj, mbron ngjyrën e saj në mënyrë të njëtrajtshme, qetëson lëkurën tuaj. Është mat dhe i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim