Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Spray Dielli Bronzea Spf 30+
Spray Dielli Bronzea Spf 30+

Spray Dielli Bronzea Spf 30+

Lek 2,700.00
  PERSHKRIMI

  Spray dielli me bazë qumësht,mjaltë ,karrota dhe papaja e butë ,i lehtë dhe i përshtatshëm për të gjithë familjen  për mbrojtjen nga  rrezet  UVA dhe UVB.

  Siguron nxirje perfekte  dhe shmang:

  - djegien nga dielli

  -eritemën

  -si dhe cdo lloj irritimi 

   

  Mjalti siguron hidratimin e duhur për lëkurën

  Karrota stimulon nxirje të njëtrajtshme 

  Papaja ndihmon në shmangien e njollave të diellit. 


  I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.
  Nuk lë njolla  të bardha.

   Formati 150 ml


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim