Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Spatula për përhapjen e kremit dhe masazhimin e fytyrës
Spatula për përhapjen e kremit dhe masazhimin e fytyrës

Spatula për përhapjen e kremit dhe masazhimin e fytyrës

Lek 1,900.00
  PERSHKRIMI

  Mjetet e bukurisë janë bërë aleatë të domosdoshëm,për të lehtësuar kujdesin e lëkurës .Në fakt,gjithnjë e më shumë po përdoren pajisje shtesë, për të kryer masazhe sidomos me efekt kundër plakjes, forcimit dhe tonifikimit:

  Përdorimi  i spatulës

  • përhap lehtësisht kremin duke bërë që fytyra ta përthithë plotësisht
  • stimulon indet
  • lufton kundër rrudhave
  • përmirëson qarkullimin e gjakut në fytyrë 
  • zbut dhe zvogëlon stresin dhe tensionin
  • përsos konturet e fytyrës 

  Shtojini disa përkëdhelje shtesë lëkurës tuaj. 


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim