Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Skrab për trupin+Balsam për këmbët
Skrab për trupin+Balsam për këmbët

Skrab për trupin+Balsam për këmbët

Lek 5,500.00 Lek 4,400.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e trupit dhe këmbëve  nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen me 20% ulje 

  Skrab Trupi Intensiv

  • pasur me kripën e Detit të Vdekur
  • rbërje e pastër bimore
  • Eleminon qelizat e vdekura
  • Rigjallëron shtresën e lëkurës
  • Kundërvepron me celulitin
  • Kombinim i vajërave esencialë biologjikë të Baobab, avokados, bajames etj

  Balsam për këmbët

  • Krem mbrojtës, ushqyes dhe zbutës i përbërë nga elementë natyralë.
  • Zgjidhja më e mirë për tu kujdesur për çarjet dhe këmbët e ashpra.
  • I pasur me gjalpin Shea dhe vajëra biologjikë të ullirit dhe bajames.
  • Parandalon erën e keqe dhe djersitjen 

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim