Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Skrab për fytyrën dhe trupin+Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët
Skrab për fytyrën dhe trupin+Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

Skrab për fytyrën dhe trupin+Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët

Lek 6,500.00 Lek 4,875.00
  PERSHKRIMI
  Skrab për fytyrën dhe trupin
  • E përshtatshme për pastrim të thellë dhe jo agresiv
  • I jep shkëlqim lëkurës, falë veprimit të bajames dhe pudrës së kakaos
  • Vepron  kundër rrudhave

  Gjalp Shea për lëkurën dhe flokët me veti fantastike ushqyese, kuruese dhe mbrojtëse.

  • E bën lëkurën më elastike 
  • Përmban Vitaminë E dhe kristalinë me veti të lartë antioksiduese
  • Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë të thatë dhe me ekzemë

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim