Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Skrab Intensiv +Krem Trupi Natyral
Skrab Intensiv +Krem Trupi Natyral

Skrab Intensiv +Krem Trupi Natyral

Lek 7,600.00 Lek 5,700.00
  PERSHKRIMI
  Skrab Trupi Intensiv
  • pasur me kripën e Detit të Vdekur
  • rbërje e pastër bimore
  • Eleminon qelizat e vdekura
  • Rigjallëron shtresën e lëkurës
  • Kundërvepron me celulitin
  • Kombinim i vajërave esencialë biologjikë të Baobab, avokados, bajames etj
  Krem Trupi Natyral (me aromë lulesh ose frutash)
  • Hidratues dhe antioksidues I jashtëzakonshëm
  • Ngadalëson procesin e rrudhave në lëkurë
  • Ndihmon për të përmirësuar dhe mbajtur lëkurën e re dhe elastike    Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim