Silky Cream

  Silky Cream

  Lek 1,800.00
   PERSHKRIMI

   Krem hidratues me efekt zbutës ,ideal për ti dhënë butësi të mëndafshtë dhe shkëlqim flokëve, bazuar në Proteinat e Mëndafshit, ekstraktin e rrënjës Maca, Gjalpin Kokum dhe Murumuru,Vitaminën C dhe Acidin Hialuronik.

   Trajton flokët e djegur dhe majat dyshe.Rigjallëron dhe ristrukturon fijet e flokëve, duke rritur shkëlqimin e tyre, për flokë të shëndetshëm dhe plot shkëlqim.

   Formati 100 ml

   Mënyra e përdorimit:
   Shpërndani një sasi të vogël të produktit në mënyrë të barabartë në flokë të sapo larë dhe të lagur dhe vazhdoni me tharjen. Nëse është e nevojshme, përsëriteni aplikimin edhe në flokë të thatë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim