Silky BB Cream - UMF

  Silky BB Cream - UMF

  Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI
   Fshihni, hidratoni dhe përsosni lëkurën tuaj me këtë krem BB  shumëfunksional . Formula e lehtë minimizon linjat e shkëlqyera dhe siguron një ngjyrim natyral të zgjatur për një mbulim perfekt.
   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET
   Kthehu ne fillim