Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals
Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals

Shkëlqyes buzësh -IDUN Minerals

Lek 2,500.00
  PERSHKRIMI

  Shkëlqyes buzësh- 100% vegan

  Shkëlqyesi hidratues i buzëve nga IDUN Mineral kombinon minerale ultra të pastruara dhe sjell ngjyrat më joshëse dhe shkëlqyese për ju . Ky shkëlqyes  ju jep buzëve tuaja  përvec ngjyrës fantastike dhe shumë minerale të cilat janë shumë te nevojshme për lëkurën e buzëve.

  I përbërë nga minerale të pastra, vaj boronice nordike  dhe vitaminë E.

  Pastërtia ekstreme e mineraleve tona ofron rezultate  fantastike për të gjitha llojet e lëkurës, sidomos për lëkurën e ndjeshme.

  Përmbajtja: 6 ml / 0.20 fl. oz.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim