Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Shampo për zbokth
Shampo për zbokth

Shampo për zbokth

Lek 1,500.00
  PERSHKRIMI
  • Trajtim intensiv për të pastruar flokët e yndyrshëm
  • Kundërvepron  në mënyrë aktive ndaj zbokthit
  • Rregullon aktivitetin e gjendrave dhjamore të shtresës sipërfaqësore të lëkurës
  • Hidraton deri në thellësi
  • Kundërvepron ndaj irritimeve dhe kruajtjeve
  • Për flokë të shëndetshëm dhe të shndritshëm

   Përdorimi:

  Përhapni sasinë e duhur të produktit në flokë të lagur dhe masazhojeni për disa minuta. Shpëlajeni më pas. Është e preferueshme të aplikohet mbas balsamit për flokë të dëmtuar ose mbas maskës së flokëve të dëmtuar.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim