Shampo për flokë të dëmtuar

  Shampo për flokë të dëmtuar

  Lek 899.00 Lek 1,500.00
   PERSHKRIMI
   • Shampo ushqyese dhe rigjeneruese
   • E përshtatshme për flokë të dëmtuar
   • Hidraton dhe riparon  flokët që nga rrënjët deri te majat
   • I jep ushqim dhe gradualisht strukturë të fortë
   • E pasur me ekstrakte biologjike të kivit dhe mjedrës
   • Me veprim  forcues dhe antioksidues
   • Mjalti biologjik dhe Aloe Vera ushqejnë deri në thellësi fibrat kapilare 

   Sjell hidratim të flokëve, që pasqyrojnë shëndet dhe vitalitet

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim