Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Shampo për flokë të yndyrshëm
Shampo për flokë të yndyrshëm

Shampo për flokë të yndyrshëm

Lek 1,500.00
  PERSHKRIMI
  • Shampo për flokë të yndyrshëm
  • E përshtatshme për flokë e lëkurë të yndyrshme
  • Pastron flokët me delikatesë nga rrënjat deri te majat
  • Ndihmon për të balancuar prodhimin e sebumit
  • Flokët do të duken më të lehtë, të butë, të pastër dhe të shndrritshëm

  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim