Shampo me Vaj Ulliri

  Shampo me Vaj Ulliri

  Lek 800.00
   PERSHKRIMI

   Shampoja me vaj ulliri Thalia, efektive kundër rënies së flokëve, përmban vaj ulliri të dendur në formulimin e tij, duke lejuar flokët tuaj të marrin frymë dhe ndihmon në parandalimin e rënjes së tyre. Produkti, i cili merret nga një përzierje e 24 llojeve të bimëve në Laboratorin e Kozmetikës Akten dhe përmban aktivin bimor të patentuar PhytoComplex AHL®, është efektiv kundër rënjes së flokëve, gjithashtu kujdeset për flokët tuaj nga rrënja në majë me provitaminën dhe proteinat e hidrolizuara.

    Përdorimi:

   Përdoreni shampon në flokët tuaj të lagur çdo dy ditë. Lëreni të qëndrojë në flokët për të paktën pesë minuta. Masazhoni flokët për të rritur përthithjen. Shpëlajeni atë me ujë të vakët.

   Ne rekomandojmë që të përdoret rregullisht për të marrë rezultate pozitive kundër rënjes së flokëve.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim