Shampo Përforcuese me Mel

  Shampo Përforcuese me Mel

  Lek 1,200.00
   PERSHKRIMI

   Forcimi dhe ristrukturimi i shampos me Mel, Nasturtium, Horsetail, Alfalfa, Birch, Fenugreek dhe Altea. Me ingredientë ultra-delikatë që rrjedhin nga Kokosi, Ulliri dhe Luledielli, pastron butësisht dhe mundëson rigjenerimin e flokëve, duke i bërë të shndetshëm dhe të fortë. Rekomandohet për përdorim në kombinim me Paketën e Spërkatjes me  Mel.

    SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** aromë pa alergjen

    

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim