Shampo për Refleksin e Kuq me Këna

  Shampo për Refleksin e Kuq me Këna

  Lek 1,300.00
   PERSHKRIMI

   Shampo specifike për të ringjallur tonin e flokëve të kuq dhe bakër falë biologjisë së Lawsonia. Mban rezultatin e marrë me ngjyra natyrale dhe jo natyrale për më gjatë. Me ekstrakte organike të tërshërës, karrotës dhe orizit, pastron butësisht, duke i lënë flokët jetikë dhe me shkëlqim.Nuk përmban alergjen.

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim