Shampo për Flokë të Dëmtuar + Maskë Flokësh + Locion Trupi + Maskë Fytyre DHURATË

  Lek 2,790.00 Lek 3,400.00
   PERSHKRIMI

   Shampo për Flokë të Dëmtuar

    Ai ushqen flokët tuaj me vitaminën E dhe përmbajtjen e provitaminës B5, dhe me vaj bisabalol, krijon një pengesë të plotë kundër faktorëve të jashtëm duke mbështetur riparimin e fijeve tuaja të flokëve. Ajo rrit nivelin e lëmuar  të sipërfaqes së flokëve në rastet e efekteve në mjedis, ngjyrosjen dhe dëmtimet e lidhura me flokët dhe i rigjallëron flokët tuaj duke siguruar një shkëlqim të dukshëm.

   Maskë Flokësh

   Kjo maskë për kujdesin e flokëve do t’i zbusë dhe shkëlqejë flokët tuaj. Ruan ngjyrën e flokëve tuaj dhe lehtëson procesin e tharjes me tharëse. Me esencat e saj ushqyese, siguron hidratim të fortë në flokë dhe përmirëson ndjeshëm dehidratimin e tyre. Ndërsa forcon dhe ushqen fijet e flokëve me vitaminë E dhe provitaminën B5, ajo ofron një  aromë të freskët dhe të qëndrueshme.

    Locion Trupi

    Locioni hidraton lëkurën intensivisht dhe thellë falë ekstrakteve që përmban. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. 

   Maskë Fytyre DHURATË

   Pastron, freskon dhe lehtëson fytyrën tuaj me ekstrakte të tilla si bisabalol, livando dhe kamomil. Ajo përforcon tiparin e saj hidratues me vajra të vlefshëm si gjalp shea dhe krunde orizi. Siguron kujdes ushqyes kundër plakjes me Bepanthol dhe Vitaminën E.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET
   Kthehu ne fillim