Shampo Ushqyese me Argan dhe Kërp

  Shampo Ushqyese me Argan dhe Kërp

  Lek 1,300.00
   PERSHKRIMI

   Shampo specifike ushqyese për flokë të thatë, të lodhur dhe në trajtim. Të pasura me përbërës organikë (Argan dhe Kërp, vajra Aloe dhe Altea) që i bëjnë flokët të ushqyera, me strukturë të plotë dhe me shkëlqim. Aromë pa alergjen. 

   SI PËRDORET:

   Aplikojeni duke masazhuar shampon në lëkurën e kokës dhe flokët e lagur. Lëreni të veprojë për disa minuta para se ta shpëlani.

   * nga bujqësia organike

   ** pa alergjen

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim