Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
Seti ZERINA

Seti ZERINA

Lek 2,090.00
  PERSHKRIMI
  Seti i linjës franceze të makeup-it vjen me një Super Dhuratë!
  Seti është i përbërë nga:
  • Buzëkuq Beauty -GIZZENE     

  Një buzëkuq kremoz,shumë i pigmentuar i cili shkrihet  në buzë për të krijuar një ngjyrë të thellë ,duke i dhënë buzëve tuaja nuanca të lehta në ngjyrë për një pamje moderne.

  • Pro -Glam Lip Gloss nga Gizzene

  Shkëlqyes dhe hidratues buzësh me një mbulim të dukshëm.Pro-Glam LipGloss vjen me nje gamë të gjerë për të gjitha nuancat që ju dëshironi .Krijoni një pamje fantastike të buzëve, me mbulim të butë, gjithmonë me shkëlqim dhe asnjëherë të thatë.  

  • Laps Buzësh-GIZZENE

  Një laps buzësh i dizenjuar për të nxjerrë në pah konturin e buzëve.
  Theksoni konturin dhe hijen natyrale të buzëve.Duke shfaqur një strukturë të butë  ky laps  buzësh mund të aplikohet pa probleme mbi buzët, dhe mbetet njëtrajtësisht i përhapur pas aplikimit.

  • Rimel LONG & CURL LASHES -GIZZENE

  Ky rimel ju ndihmon të keni qerpikë që janë të plota dhe me formë pasi furça e tij  përmban fije të vogla të dizanjuara posacerisht për të kapur, ngritur dhe dhënë formë madje edhe qerpikët e  shkurtër dhe të drejtë.

   

   Produkte Dhuratë:

  • ABSOLUTE MATTE POWDER GIZZENE

  Pudër me një përfundim natyral-mat,një mbulim të plotë dhe të  qëndrueshëm e cila mund të përdoret për cdo lloj lëkure.Jep një mbulim të konsiderueshëm dhe një pamje shumë natyrale duke mbuluar defektet dhe problematikat që mund të keni në lëkurë. Nuk e  than lëkurën dhe është e përshtatshme për të gjitha llojet e lëkurës.

  • Manikyr Lacquer-GIZZENE

  Manikyr  shumëfunksional i cili  kombinon disa funksione :

  • forcues i thonjve
  • krijon mbrojtje dhe  i jep thonjve një përfundim shumë të shkëlqyeshëm
  •  rezistent ndaj ujit

  Zgjidhni ngjyrën që dëshironi sipas shijeve tuaja.


  Produkte te ngjashme

  Kthehu ne fillim