Seti Thalia me veti rigjeneruese + scrub dhurate

  Seti Thalia me veti rigjeneruese + scrub dhurate

  Lek 2,300.00 Lek 2,900.00
   PERSHKRIMI

   Krem dite

   Me acidin Hyaluronic, Vitaminën E dhe Provitaminën B5, siguron hidratimin dhe energjinë e nevojshme në lëkurën tuaj. Ekstrakti i kërpudhave Coprino, xhensen dhe rrënja e jamballit gjithashtu lehtësojnë lodhjen e lëkurës suaj.  Ju do të ndiheni më i ri, i fuqishëm, dhe energjik gjatë ditës. Aroma e këndshme e Innovative Organic Tsubaki Oily  qëndron në lëkurën tuaj brenda ditës.

   Maskë fytyre me Shegë dhe Argjilë

   Karakteristikat pastruese të argjilës luajnë një rol të rëndësishëm në pastrimin e lëkurës tuaj nga qelizat e vdekura duke mbajtur njëkohësisht nën kontroll dhe të balancuar yndyrën.

   Falë antioksidantëve të fuqishëm dhe acideve yndyrore thelbësore që vijnë nga ekstrakti i shegës, ndihmon lëkurën tuaj të duket më e pastër, elastike dhe e lëmuar. Maskat e fytyrës me bazë argjile shtojnë gjallëri në ritualin tuaj të kujdesit për fytyrën me 5 lloje të ndryshme formatesh 100 ml.

   Skrab për Fytyrën me Myshk te Bardhë dhe Vaj Argani

   Seria e lëkurës Thalia Keep Fresh, me formulën e saj të butë sidomos për lëkurën normale dhe të kombinuar, ndihmon në heqjen e qelizave të vdekura, zbutjen e sipërfaqes së lëkurës, zvogëlimin e poreve dhe papërsosmëritë duke mbrojtur ekuilibrin e hidratimit së lëkurës. Me përmbajtjen organike të vajit  të Arganit, ajo hidraton lëkurën dhe ofron kujdes për një kohë të gjatë. Kjo i jep lëkurës një ndjenjë të freskët dhe të pastër.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim