Set Sakura

  Set Sakura

  Lek 1,750.00
   PERSHKRIMI

   Laresi:

   Lani fytyrën tuaj me pastruesin për fytyrën kundër plakjes Thalia dy herë në ditë, në mëngjes dhe në mbrëmje, duke e shkumuar. Shpëlajeni me ujë të vakët.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   Locion per Trupin:

   Locion trupi Thalia Natural Beauty Sakura, me përmbajtjen e tij hidratuese, është formuluar për të rinovuar dhe mbrojtur strukturën delikate të lëkurës tuaj. Locioni hidraton lëkurën intensivisht dhe thellë falë ekstrakteve që përmban. Ai siguron përfitime kundër plakjes duke forcuar formimin e kolagjenit në lëkurën tuaj. Përmbajtja e saj e pasuruar me vitaminë E dhe Bepanthol ndihmon lëkurën tuaj të rimarrë elasticitetin e saj, ndërsa ndihmon gjithashtu në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës. Ndihmon në parandalimin e rritjes së poreve në lëkurën tuaj dhe e bën lëkurën tuaj më të butë.

   Sapuni:

   Sapuni Sakura u krijua me ekstrakte të pemës sakura (lulja e qershisë), e cila është e famshme për trëndafilin unik të Japonezëve dhe i përcaktuar si "fuqia e mrekullueshme e natyrës".

   Sapuni anti-age Thalia Natural Beauty Sakura, i cili shquhet me vetitë e tij hidratuese intensive, nuk e than lëkurën tuaj. Me shkumën e saj të butë dhe të bollshme, ajo ofron një kujdes unik si për fytyrën dhe trupin tuaj. Ndërsa rrit elasticitetin e lëkurës tuaj, mund të ndihmojë në heqjen e pigmentimit dhe njollave të kuqe të lëkurës.


   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim