Seti rimel , laps per syte dhe buzekuq IDUN Minerals

  Seti rimel , laps per syte dhe buzekuq IDUN Minerals

  Lek 5,000.00 Lek 8,300.00
   PERSHKRIMI

   Rimel 100% vegan. Volum i menjëhershem.

   Eyelineri me minerale nga IDUN Minerals  vjen në tre formula ultra të pastra të mineraleve.

   Buzëkuq kremoz i IDUN Minerals,përmban pigment mineralesh  shumë të pastra, gjalpë shea hidratues dhe vaj të boronicës nordike.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim