Seti Propolis 3 në 1

  Seti Propolis 3 në 1

  Lek 2,000.00
   PERSHKRIMI

   Ndjeni fuqinë unike të ekstraktit të propolisit dhe aromën e luleve.

   Informacione mbi produktin:

   Shampo Thalia Birth Of Energy (Ekstrakt Propolisi) 300 ml / Sles-Sls-Salt- Pa Paraben. Falë aktivitetit të fuqishëm të propolisit, ndihmon në riparimin dhe forcimin e flokëve tuaj. Ndihmon në parandalimin e formimit të zbokthit, rigjallëron flokët tuaj me një ndjenjë freskie pas shiut. Siguron kujdes nga rrënja në majë me provitaminën e saj, ekstrakte bimore dhe proteina të hidrolizuara. Për flokë të mëndafshtë dhe të pastër, mund të përdorni shampon tonë çdo ditë, me një formulë të veçantë që nuk përmban SLES / SLS dhe paraben. 

   Zbut dhe ushqen lëkurën tuaj. Përkëdhel trupin tënd me një ndjenjë freskie dhe butësie. Për një dush të freskët dhe të pastër, ju mund të përdorni shampon për trupin çdo ditë, me formulën e tij të veçantë që nuk përmban SLES / SLS dhe paraben. 

   Sapun i ngurtë (Ekstrakt Propolisi) 150g/Pa Paraben

   Ky produkt është një sapun i veçantë i pasuruar me ekstrakte të propolisit që ndihmojnë në ruajtjen e ekuilibrit të hidratimit, të cilin mund ta përdorni për duart, trupin dhe gjatë dushit. Të gjithë anëtarët e familjes mund të përdorin në mënyrë të sigurt këtë sapun pa paraben, i cili jep një ndjenjë freskimi dhe prekje të mëndafshtë pa e vajosur lëkurën tuaj pas larjes.

   Nuk përmban substanca të dëmshme për shëndetin e njeriut si SLS, SLES dhe paraben. Produkti nuk është testuar në kafshë.

   REVIEWS / VLERESIME NGA KLIENTET

   PRODUKTE TE NGJASHME

   Kthehu ne fillim