Kontakt: +355 67 60 60 891
 • Sete Makeupi ne ULJE
 • Produktet UMF -40% ULJE
 • Home
 • Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Fondatinë
Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Fondatinë

Seti organik më i veçantë në botë me 24K flori+DHURATE Fondatinë

Lek 13,200.00
  PERSHKRIMI

  Set BIO për trajtimin dhe kujdesin e lëkurës nga linja ITALIANE ETEREA.Ky set vjen si asnjë herë tjetër edhe me një dhuratë.
  Bli setin dhe përfito DHURATE  fondatinën organike me vlerë 3000 LEKE! 😍

  😍Maskë+Serum

  •Efekt iluminues për lëkurën, qetësues, ushqyes dhe anti-rrudhë⠀
  •Nxit prodhimin e kolagjenit⠀
  •Tonifikues⠀

  🌟Lift & Light Gold Mask (Maskë për fytyrën)⠀
  🌟All You Need Super Serum (Serum me gjethe floriri)⠀

  Fondatinë e lëngshme mat ETEREA-DHURATE
  • Trajtim inovativ i make up-it për lëkurën normale dhe të yndyrshme
  • I jep  lëkurës tuaj një hije të ngrohtë dhe shkëlqim të lehtë 
  • Siguron një mbulim të lartë dhe natyralitet me  efekt mat
  • Formula e fondatinës   është  e pasur me ekstrakte biologjike me funksione anti-oksiduese

  Kthehu ne fillim